certyfikat ISO

Od 2004 r. posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie Transportu Międzynarodowego, Usług Spedycyjnych, Logistycznych oraz Wynajmu Ciągników Siodłowych i Naczep, który stanowi dowód na pracę w poszanowaniu międzynarodowych standardów jakościowych.

W celu usprawnienia obsługi naszych klientów permanentnie inwestujemy w nowe środki transportu, magazyny, systemy informatyczne oraz szkolenia pracowników.

Nie konkurujemy ceną - stawiamy na jakość świadczonych usług:
 • - unowocześniamy flotę pojazdów,
 • - wprowadzamy innowacyjne rozwiązania logistyczne,
 • - definiujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dla Klienta,

Będziemy wdzięczni za przesłanie uwag lub sugestii dotyczących naszych usług.

Zobacz certyfikat

Polityka jakości

Jesteśmy firmą transportową. Przewozimy towary po drogach Europy i Azji na zlecenie Klientów polskich i zagranicznych. Część taboru wynajmujemy innym przewoźnikom. Markę naszej firmy określa jakość wykonanych usług.

Naszą siłę i wartość stanowią:

Ludzie:

 • rzetelnie i uczciwie wykonujący swoją pracę,
 • doskonalący swoje umiejętności,
 • rozumiejący potrzeby Klientów i środowiska

Tabor:

 • nowoczesny i ekologiczny,
 • sprawny, bezpieczny i wygodny dla kierowców

Infrastruktura:

 • nowoczesne wyposażenie pojazdów i biura
 • czyste i uporządkowane miejsca pracy

Każdy pracownik Kociuk Logistics zna swoją rolę w organizacji i rozumie procesy w niej zachodzące.

Utrzymamy pozycję rzetelnego przewoźnika w Polsce, dbając o zaspokajanie potrzeb Klientów i Pracowników oraz czyste otoczenie i środowisko naturalne. Pragniemy, aby każdy Klient bez wahania zlecał nam kolejne zadania i polecał innym zleceniodawcom nasze usługi.

Deklarujemy utrzymywanie wdrożonego systemu zarządzania jakością i jego stałe doskonalenie.

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika

Z największą przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że w dniu 8 czerwca 2012 roku nasza firma otrzymała CERTYFIKAT RZETELNEGO PRZEWOŹNIKA


Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika to:


 • potwierdzenie rzetelności Twojej firmy,
 • obiektywne referencje od niezależnego przedstawiciela branży,
 • doskonały sposób na promocję i wyróżnienie się na rynku,
 • nowe zlecenia i kontakty biznesowe,
 • większy zysk.

 • Zobacz certyfikat

  jakość

  Wyróżnienie Top 1500

  Firma KOCIUK LOGISTICS laureatem wyróżnienia honorowego w kategorii Średnie i Małe Firmy Transportowe w badaniu TOP 1500


  Redakcja magazynu Truck&Business Polska (wydawanego przez Eurologistics) oraz Data Group Consulting uhonorowały najlepsze firmy transportowe w badaniu TOP 1500 Najefektywniej Zarządzanych Firm Transportowych. W gronie tegorocznych laureatów znalazła się firma KOCIUK LOGISTICS, która zdobyła wyróżnienie honorowe w kategorii – Średnie i Małe Firmy Transportowe. Statuetkę z rąk organizatorów odebrał Tadeusz Kociuk, Prezes Zarządu KOCIUK LOGISTICS.


  Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło podczas specjalnej wieczornej gali będącej częścią wielkiego wydarzenia dla branży transportowej - Truck Forum&Awards 2013, które odbyło się 20 czerwca 2013 roku w Businessman Institute w Warszawie. Konferencja to pierwsze takie w Polsce spotkanie dla branży transportowej, gdzie można było poznać zapotrzebowanie na usługi transportowe jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce


  Program Top 1500, znany poprzednio pod ogólną nazwą Top500, organizuje agencja badawcza DGC oraz Truck&Business Polska już od 2004 roku. Celem programu jest wskazanie najbardziej efektywnych strategii zarządzania w transporcie oraz promocja najlepszych firm na rynku. Na podstawie analizy sprawozdań finansowych z trzech ostatnich okresów obrachunkowych, publikowany jest ranking 500 największych firm z całej branży logistycznej. W tym roku – po raz pierwszy – ogłoszona została lista najefektywniej zarządzanych średnich i małych firm transportowych. Wyłonienie najlepszych firm z branży i zestawienie wszystkich firm według kolejności w oparciu o zestaw kluczowych wskaźników opisujących rentowność, finansowanie, sprawność wykorzystania zasobów i płynność finansową ma za cel umożliwić wszystkim w branży dokonanie porównań i ułatwić wyszukanie firm, które stanowią dla nich samych punkt odniesienia.


  jakość


  jakość


  jakość