Dane kontaktowe

KOCIUK LOGISTICS Sp. z o.o.

21-500 Biała Podlaska
ul. Sidorska 76
RZECZPOSPOLITA POLSKA

Tel. +48 83 342 62 22
Fax: +48 83 342 56 73
E-mail: info@kociuk.pl
E-mail: info@kociuklogistics.pl

NIP: 537-25-31-222
REGON: 060430774

Wyślij wiadomość

Zarząd

Marlena Radzikowska
Dyrektor Zarządzający
Tel. +48 83 344 91 00
E-mail: mradzikowska@kociuk.pl
Konrad Kociuk
Dyrektor Techniczny
Tel. +48 83 344 91 00
E-mail: konrad@kociuk.pl
Mirosława Majka
Asystent Zarządu
Tel. +48 83 344 91 00
E-mail: mmajka@kociuklogistics.pl
Marta Pietraszuk
Pełnomocnik Zarządu
ds. Jakości
Tel. +48 83 344 91 50
E-mail: mpietraszuk@kociuklogistics.pl

Dział Spedycji

Grzegorz Klimiuk
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 12
E-mail: gklimiuk@kociuklogistics.pl
Dariusz Chlebicki
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 38
E-mail: dchlebicki@kociuklogistics.pl
Daniel Telaczyński
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 13
E-mail: dtelaczynski@kociuklogistics.pl
Jakub Pastuszewski
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 20
E-mail: jpastuszewski@kociuklogistics.pl
Bartłomiej Awerczuk
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 17
E-mail: bawerczuk@kociuklogistics.pl
Gabriela Ceniuk
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 19
E-mail: gceniuk@kociuklogistics.pl
Rafał Czyrka
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 18
E-mail: rczyrka@kociuklogistics.pl
Paweł Kurszewski
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 14
E-mail: pkurszewski@kociuklogistics.pl
Mariusz Makaruk
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 26
E-mail: mmakaruk@kociuklogistics.pl
Karol Sidorczuk
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 27
E-mail: ksidorczuk@kociuklogistics.pl
Gabriel Tur
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 11
E-mail: gtur@kociuklogistics.pl
Aliaksei Liaukovich
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 15
E-mail: aliaukovich@kociuklogistics.pl
Michał Czop
Spedytor/Dysponent
Tel. +48 83 344 91 37
E-mail: mczop@kociuklogistics.pl
Justyna Bessaraba
Asystent Spedycji
Tel. +48 83 344 91 10
E-mail: invoices@kociuklogistics.pl
Monika Kuna
Asystent Spedycji
Tel. +48 83 344 91 35
E-mail: mkuna@kociuklogistics.pl
Monika Twardowska
Asystent Spedycji
Tel. +48 83 344 91 10
E-mail: invoices@kociuklogistics.pl
Anna Hautt-Szydłowska
Asystent Spedycji
Tel. +48 83 344 91 00
E-mail: ahautt@kociuklogistics.pl

Dział Rozliczeń

Justyna Walania
Kierownik Działu Rozliczeń
Tel. +48 83 344 91 31
E-mail: jwalania@kociuk.pl
Ewa Danilkiewicz
Specjalista ds. Rozliczeń
Tel. +48 83 344 91 30
E-mail: edanilkiewicz@kociuklogistics.pl
Katarzyna Makaruk
Specjalista ds. Rozliczeń
Tel. +48 83 344 91 32
E-mail: kmakaruk@kociuklogistics.pl
Aleksandra Król
Specjalista ds. Rozliczeń
Tel. +48 83 344 91 29
E-mail: akrol@kociuklogistics.pl
Karolina Maliszewska
Specjalista ds. Czasu Pracy Kierowców
Tel. +48 83 344 91 33
E-mail: kmaliszewska@kociuklogistics.pl
Małgorzata Siwagow
Specjalista ds. Czasu Pracy Kierowców
Tel. +48 83 344 91 09
E-mail: msiwagow@kociuklogistics.pl

Dział Techniczny

Sergey Polhovskiy
Kierownik Działu Technicznego
Tel. +48 83 344 91 22
E-mail: sergey@kociuklogistics.pl
Dorota Kapczuk
Specjalista ds. Eco Drivingu
Tel. +48 83 344 91 21
E-mail: dkapczuk@kociuklogistics.pl
Beata Zieniewicz
Specjalista ds. Technicznych
Tel. +48 83 344 91 24
E-mail: bzieniewicz@kociuklogistics.pl

Dział Księgowości

Ewa Gryniewicz
Główna Księgowa
Tel. +48 83 344 91 28
E-mail: egryniewicz@kociuklogistics.pl
Alina Sapiecha
Specjalista ds. Płatności
Tel. +48 83 344 91 08
E-mail: asapiecha@kociuk.pl
Magda Ossowska
Księgowa
Tel. +48 83 344 91 07
E-mail: mossowska@kociuklogistics.pl
Katarzyna Potiopa
Księgowa
Tel. +48 83 344 91 06
E-mail: kpotiopa@kociuklogistics.pl
Sylwia Cep
Asystent Księgowości
Tel. +48 83 344 91 01
E-mail: scep@kociuklogistics.pl
Katarzyna Krupska
Asystent Księgowości
Tel. +48 83 344 91 01
E-mail: kkrupska@kociuklogistics.pl

Dział Kadr

Agata Gazda
Kierownik Działu Kadr
Tel. +48 83 344 91 05
E-mail: agazda@kociuk.pl
Natalia Daniluk
Specjalista ds. Zatrudnienia
Tel. +48 83 344 91 36
E-mail: ndaniluk@kociuk.pl
Renata Moszkowska
Specjalista ds. Zatrudnienia
Tel. +48 83 344 91 36
E-mail: rmoszkowska@kociuk.pl

Dział IT

Marcin Chaniewicz
Specjalista IT
Tel. +48 83 344 91 23
E-mail: mchaniewicz@kociuk.pl