Transport
i spedycja

Pojazdy naszej firmy można spotkać we wszystkich krajach Unii Europejskiej – jak również w Rosji, na Ukrainie i Białorusi, w Kazachstanie, na Kaukazie i dalekiej Syberii.

Bezpieczeństwo

Troszczymy się o bezpieczeństwo przewożonych ładunków na każdym etapie realizowanych usług.

Posiadamy polisę ubezpieczenia OC przewoźnika zawierającą szereg klauzul gwarantujących bezpieczeństwo ładunków w każdej okoliczności.

Na życzenie naszych Klientów możemy dodatkowo ubezpieczyć wszystkie przewożone towary polisą CARGO.

Bezpieczeństwo ładunków zapewniają również rozbudowane systemy telematyczne i antywłamaniowe, w które wyposażone są nasze pojazdy.

Nowoczesne rozwiązania

W 2006 roku został wdrożony system obsługi zleceń i zarządzania taborem, który pozwala na monitorowanie pojazdów i śledzenie ładunku w czasie rzeczywistym.

System bazuje na satelitarnych łączach GPS i jest połączony z sieciowym programem obsługi zleceń i floty.

Program zarządzania transportem, to nowoczesny system informatyczny wspomagający codzienną pracę polegającą na obsłudze transportu.

Przy użyciu Naszego systemu każdy z naszych klientów ma możliwość śledzenia własnego ładunku w systemie on-line. Z wieloma Klientami integrujemy nasze systemy informatyczne w taki sposób, żeby mieli Państwo na bieżąco wszelkie niezbędne komunikaty dotyczące realizacji przewozu towarów. W celu zapewnienia niezawodnej obsługi, stworzyliśmy również autorską aplikację służącą kontroli stanu technicznego naszych pojazdów.

Wykwalifikowana kadra

Grupa Kociuk zapewnia kadrę o najwyższym poziomie kwalifikacji.

Wszyscy pracownicy odbywają profesjonalne szkolenia przygotowujące ich do pracy oraz rozwijające ich kompetencje w trakcie zatrudnienia. Szczególną uwagę przykładamy do szkolenia kierowców, którzy bezpośrednio mają wpływ na jakość i terminowość realizacji zleceń transportowych.

Każdy kierowca, przed podjęciem zatrudnienia oraz cyklicznie w czasie jego trwania, odbywa szkolenia z zakresu przestrzegania czasu pracy i odpoczynku, a także zasad Eco-Drivingu oraz organizacji pracy w naszej firmie.

Spełniamy potrzeby klienta

Szeroka gama standardowych usług, którą oferujemy, może być modyfikowana i dostosowywana ściśle do potrzeb konkretnego klienta. Chętnie tworzymy stworzymy dla Państwa indywidualne pakiety usług wykraczające poza ramy funkcji pełnionych przez operatora transportowego. Z naszych usług korzystają klienci reprezentujący niemal wszystkie gałęzie przemysłu.

O naszej perfekcji przekonaliśmy wielu producentów oraz operatorów logistycznych z całej Europy, dla których wykonujemy przewozy w najdalsze zakątki starego kontynentu jak również na terytorium Azji.

Współpraca z przewoźnikami
odbywa się w oparciu o:

  1. Ogólne Warunki Zlecenia Spedycyjnego.
  2. Umowa z przewoźnikiem – Zlecenie Spedycyjne.
  3. Podstawowe przepisy regulujące wykonanie usługi transportowej
    przez naszego podwykonawcę:

Kociuk sp. z o.o. Ogólne Warunki Zlecenia Spedycyjnego
Kociuk Logistics sp. z o.o. Ogólne Warunki Zlecenia Spedycyjnego

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Masz więcej pytań? Złóż zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe